bahco_be200cab55f3
BAHCO BE200CAB55F3 lenskabel voor videoscopen, 5,5 mm x 3 mm
  • Geschikt voor BE200 en BE210
  • Kabel met diameter van 25 mm tot 14 mm
  • Diameter: 5,5 mm
  • Lengte kabel: 3 m
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150165414
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE200CAB55F3
Diameter
5,5 mm
Lengte kabel
3 m
Gewicht kg
0.26 kg
Lengte m
3 m
A=semi-rigide, b=flexibel, c=veerkabel voor leidingen
b
Diameter mm
5.5 mm